Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sterowanie myszką bez użycia rąk. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą sterowanie myszką bez użycia rąk. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 13 lutego 2012

Przednia zabawa dla wszystkich-praca z "aktorami" na planie. Studenci Informatyki w akcji - film reklamowy.


Tym razem wspomnienie z planu, na którym podwójnie ( i z własnej woli!) zaangażowali się studenci i pracownicy uczelni : tworząc scenariusz i scenopis (brawa dla Bartka) oraz tworząc część animacji i …odgrywając główne role!
Oto krótka reklama z fabułą, zachęcająca do studiów na WI ZUT. Można się wciągnąć :



Po prostu super-to lubimy: pełne zaangażowanie i współpraca oraz wspólna zabawa. Dziękujemy!

Ps. Po obejrzeniu filmu córka (10 l.) zapragnęła przez chwilę zmienić wymarzony zawód ( weterynarz) i zostać twórcą gier :)

http://maxplay.pl/